четвер, 2 серпня 2012 р.

Увага! Нова книжка Всеволода Нестайка і чудова нагода для придбання кращих

Обожнюю усі дитячі книжки Всеволода Нестайко! Дуже-дуже!
всеволод нестайко кузя зюзя і компанія

Його бадьору і кумедну мову, його хист побачити пригоди усюди і розповісти про них так цікаво, як мало хто ще вміє. Я постійно цікавлюся російськими книжками для дітей і впевнена - що російським дітям було б в чому нам позаздрити, якби Всеволод Нестайко свої ранішні книжки не видавав російською мовою.
Прочитавши всі популярні книжки Всеволода Нестайко  в книжкових магазинах зараз, які цікаві для нашого віку (5-7 років), я почала шукати чи є щось іще. І воно було, ось тільни видавалося не окремо, а в дитячих журналах за радянських часів. Читати ці скановані видання з дитиною не досить зручно, ось звідки мій сьогоднішній ентузіазм.

Нарешті! Нарешті я побачила ці невеличкі історії для дошкільнят і першокласників окремою книжкою, в дуже гарному, дитячому виданні. Одразу ділюся з усіма, кого цікавлять захоплюючі, найкращі дитячі книжки:
Всеволод Нестайко "Кузя, Зюзя і компанія". Дитина буде у захваті!


Оце так перетворення! Близнюки Вова й Вітя стають козенятами, а вереднючий Олексійко обертається на ляльку. Кузя й Зюзя із звичайних комашин раптом стають справжніми детективами, а семеро звичайнісіньких хлопців перетворилися на справжнісіньких чарівників! Що ж, подивимося, як усі герої казкових повістей виплутаються із непростих ситуацій...

А яке видання... Тверда обкладинка з тканини, товсті гладенькі сторінки з великими літерами.

Книга - збірник невеличких оповідань.

всеволод нестайко пригоди близнят козенят
Купити захоплюючу і яскраву книжку "Кузя, Зюзя і компанія" Всеволода Нестайко можно в інтернет магазині  Yakaboo, тому що зараз можна скористатися ще одною нагодою.

Улюблена серія оповідань про Лісову школу зараз із знижкою в тому ж інтернет магазині Yakaboo. І це істотньо, тому що книг там не 2 і не 3, та й в наявності в одному інтернет магазині вони майже не трапляються, тому що популярні.

Доречі, це - чудова книга для моральної підготовки дитини до школи. Крім цікавих пригод не дуже слухняних але дійсно добрих Кольки Колючки і Косі Вуханя вони розказують дітям що в школі є правила, що в школі діти не тільки навчаються але й ростуть і вчаться дружити, допомогати один одному і брати на себе відповідальність. Погодьтеся, не кожні мама, тато і вчитель звернуть на це увагу.

всеволод нестайко пригоди в лісовій школі кращі дитячі книжки українською мовою
Перейти на сторінки магазину і переглянути книжки:

Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк А ще ця серія може стати непоганим подарунком першокласнику (вкупі з іграшкою, якщо до цього дарували іграшки, яка дитина радісно сприйме таке подорослішання). Але іграшка відпаде, а згадка про цікаву книжку залишиться.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...